حالا یک ماه از انتشار آلبوم "ابراهیم" چاوشی می‌گذرد. اما ابراهیم آنقدر حاشیه داشت که کمتر نقدی از محتوای آن منتشر شد. تا مدت‌ها حواشی آلبوم، انتشار قطعات غیر مجاز و . مورد توجه رسانه‌ها بود.

اما ابراهیم آنقدر شنیده شد که همه درباره‌اش نوشتند. از صفحات شخصی اینستاگرام تا رسانه اصولگرای فارس.

حالا حاشیه‌ها خوابیده. چاوشی هم اعلام کرد مدتی به استراحت می‌رود. شاید الان زمان مناسبی برای نگاهی به خود آلبوم ابراهیم باشد. در این مطلب گزیده‌ای از نقد‌هایی که رسانه‌های مختلف درباره این آلبوم منتشر کرده‌اند را می‌خوانید.

نقد آلبوم ابراهیم محسن چاوشی

سلبریتی تجربه‌گرا

رومه اعتماد - علی ولی اللهی: بحث در مورد آلبوم را میتوان در ۳ محور اصلی پیگیری کرد؛ البته باید همین جا بگویم که من در مورد آلبوم رسمی حرف نمیزنم که ۶ ترک دارد. من در مورد آن آلبوم ۸ ترکی که در فضای غیر رسمی منتشر شده صحبت میکنم. چرا که مجوز دادن‌ها یا ندادن‌های ارشاد برای من در راستای نگاه به یک اثر هنری محلی از اعراب ندارد.

دانلود آهنگ های جدید آلبوم ,ابراهیم ,مورد ,چاوشی ,منتشر ,آلبوم ابراهیم ,مورد آلبوم ,ابراهیم آنقدر منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

زخم های استومی در بهشت baran-omid.ir - پـورتـال مـؤسـسـه بـــاران امـــیـــد بـافـق بهترین سایت دانلود برای شما موسسه زبان بهکلام